Levantine House presenteert: Loveantine at The Other Side

Op 7 februari 2026, wordt club The Other Side omgetoverd tot een knus Midden-Oosters onderkomen waar opzwepende muziek de dansvloer verenigt, en culturen doet versmelten. Levantine House presenteert: Loveantine

Opgericht door Syrische broers en zus Abdulrahman, Khaled, Hamada, Alaa en Wasim in 2018, is Levantine House een concept dat jou uitnodigt de warmte en magie van het Midden-Oosten te ervaren.

Behalve hun eigen festivals en events met (live) muziek en workshops op diverse locaties, heeft Levantine House ook samengewerkt met verschillende andere bekende organisaties zoals Alter Ego, The Gardens of Babylon, Kamiwaza, Oriental Deep en de Nederlandse en Belgische Burning Man communities.

Khaled:”Voor elk event staat het creëren van een uitnodigende, open sfeer centraal, zodat mensen van alle afkomsten en achtergronden zich thuis kunnen voelen. De lineup bestaat altijd uit zowel gevestigde DJs als opkomende artiesten, die een mix van deep organic house en oriëntaalse melodieën laten horen.”

Voor het aankomende event Loveantine op 7 februari bij The Other Side, kun je wederom genieten van een verrassend muzikaal programma. De band Mèraque neemt je met hun akoestische ‘unplugged’ optreden mee op reis door de Balkan, het Midden-Oosten en Latijns-Amerika.

Hierna voeren we het tempo op met DJs Arabella Memdouh, Arēs, Genii en Beard2Beard. Laatstgenoemde is een duo bestaande uit Levantine House medeoprichter Abdulrahman en DJ/producer Darno, die bekend staan om hun enorm opzwepende, high-energy sets.

Khaled:”Je zal echte hospitality ervaren. Je arriveert als gast, maar verlaat de avond als a’ela (familie). Je komt voor de muziek, maar blijft vanwege de oprechte connecties. Neem je vrienden mee en yallah, let’s dance!”

Tickets voor Loveantine koop je HIER

Maar… Festivallovers mag 2 kaarten weggeven! Ga snel naar onderstaande post op onze instagram om kans te maken:

Ook interessant voor jouw

Scroll naar boven